Гимнастика арқылы денені басқару дағдылары және когнитивті дағдылар. Акробатикалық элемент кешендері

Содержание

Слайд 2

оқу мақсаттары: Оқу мақсаттары:

оқу мақсаттары:

Оқу мақсаттары:

Слайд 3

Барлық оқушылар орындай алады: Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Кейбір оқушылар орындай

Барлық оқушылар орындай алады:

Оқушылардың көпшілігі орындай алады:

Кейбір оқушылар орындай алады:

Акробатика ұғымын,

өмірдегі маңыздылығын біледі, қауіпсіздік ережелерін сақтайды.

Акробатикалық жаттығу түрлерін үйренеді, икемделеді.
Домалап түсу, жауырынға тұру,қарлығаш бейнесін
жасай алады

Сабақ мақсаттары

Акробатикалық жаттығу түрлері: көпір бейнесі мен кәрзеңке бейнесін салады

Слайд 4

Бағалау критерийлері Акробатика ұғымын біледі, ережелерін сақтайды Домалап түсу, жауырынға тұру,

Бағалау критерийлері

Акробатика ұғымын біледі, ережелерін сақтайды

Домалап түсу, жауырынға тұру, қарлығаш

бейнесін жасайды

Көпір, кәрзеңке бейнесін жасайды

Слайд 5

Сабақтың басы «Сен кімсің?» тренингі Гимнастикалық Эстафета Саптық жаттығулар Бағдаршам арқылы

Сабақтың басы

«Сен кімсің?»
тренингі

Гимнастикалық Эстафета

Саптық жаттығулар

Бағдаршам арқылы
3 топқа бөлу.

Сабақтың басы

«Миға

шабуыл»
тренингі

Жалпы дамыту жаттығулар

Смайликтер арқылы
3 топқа бөлу.

Слайд 6

Тақырыпты болжау Бейнекөрсетілім «Қазақстандағы акробатика жаттығуларының дамуы мен акробатиктер» 1-топ Акробатика


Тақырыпты болжау

Бейнекөрсетілім
«Қазақстандағы акробатика жаттығуларының дамуы мен акробатиктер»

1-топ
Акробатика ұғымын

біледі,қауіпсіздік ережелерін сақтайды

2-топ.
Акробатика ұғымын Өмірдегі маңыздылығын біледі,қауіпсіздік ережелерін сақтайды
3 –топ:
Акробатика -Көпір, кәрзеңке бейнесін жасайды

І. «Глоссарий» стратегиясы

Слайд 7

«Суреттер сөйлейді» әдісі Домалап түсу қарлығаш бейнесі жауырынға тұру

«Суреттер сөйлейді» әдісі

Домалап түсу

қарлығаш бейнесі

жауырынға тұру

Слайд 8

«Сұрыптау» әдісі көпір бейнесі кәрзеңке бейнесін салады

«Сұрыптау» әдісі

көпір бейнесі

кәрзеңке бейнесін салады

Слайд 9

«СТОП КАДР» әдісі Оқушылар сабақ кезінде меңгерген білімдерін білдіретін сөздермен аяқтайды.

«СТОП КАДР» әдісі
Оқушылар сабақ кезінде меңгерген білімдерін білдіретін сөздермен аяқтайды.
Рефлексия.
«Аспан

ғажайыптары» тәсілі арқылы
Бұлт: тақырыпты түсінуде қиындықтар кезікті.
Ай: жартылай түсіндім,әлі де сұрақтарым бар.
Жұлдыз: бәрін түсіндім.