Категорія «забруднення» навколишнього середовища. Формули та діаграми в Excel 2007

Содержание

Слайд 2

Мета заняття: ознайомити учнів з категорією “забруднення”, розкрити суть ГДК та

Мета заняття:

ознайомити учнів з категорією “забруднення”, розкрити суть ГДК та

особливостями антропогенного впливу на довкілля, навчити працювати з формулами та діаграмами в Excel 2007, повторити роботу з електронними публікаціями;
розвивати навички роботи в команді, уміння встановлювати причинно-наслідкові зв҆язки, виконувати обов'язки за певною професією, розширити світогляд та комунікативні навички;
виховувати відповідальне ставлення до навколишнього середовища, вміння нестандартно виконувати завдання, формувати почуття значимості в колективі, толерантність, наполегливість та небайдужість.
Слайд 3

Організаційний етап: Оголошення теми, мети та завдань заняття у формі “експрес-наради

Організаційний етап:

Оголошення теми, мети та завдань заняття у формі “експрес-наради на

хімічному підприємстві”
(учні у ролі завідуючих відділу маркетингу, сектору аналітики та відділу екологічної безпеки, учителі – у ролі генеральних директорів підприємства )
Слайд 4

Робота у групах: І група – відділ екологічної безпеки - з҆ясували

Робота у групах:

І група – відділ екологічної безпеки
- з҆ясували поняття “забруднення”,

зміст і значення ГДК, визначили ряд хімічних речовин, що є наслідком антропогенної діяльності (мали випереджальне завдання, а отже, презентували свою домашню роботу на уроці); розробляють рекомендації щодо зменшення негативного впливу людини на довкілля
Слайд 5

Робота у групах: ІІ група – відділ аналітики: -роблять розрахунки кількостей

Робота у групах:

ІІ група – відділ аналітики:
-роблять розрахунки кількостей забруднюючих речовин

в програмі Microsoft Excel 2007, розробляють агітаційний буклет «За чисте майбутнє» у програмі Microsoft Publisher, будують діаграми за ГДК та роблять висновки щодо придатності для тривалого перебування людини в досліджуваних ділянках.
Слайд 6

Робота у групах: ІІІ група – відділ маркетингу: -проводять розрахунки кількостей

Робота у групах:

ІІІ група – відділ маркетингу:
-проводять розрахунки кількостей забруднюючих речовин

за математичними формулами, визначають їх вплив на організм людини, вводять дані в електронну таблицю, оформляють листівку “Небезпечна хімія в довкіллі”.
Слайд 7

Спільна нарада при директорові – презентація роботи відділу:

Спільна нарада при директорові – презентація роботи відділу:

Слайд 8

Спільна нарада при директорові – презентація роботи відділу:

Спільна нарада при директорові – презентація роботи відділу:

Слайд 9

Спільна нарада при директорові – презентація роботи відділу:

Спільна нарада при директорові – презентація роботи відділу:

Слайд 10

Спільне підведення підсумків заняття, рефлексія (я навчився…, я дізнався…), зворотній зв҆язок

Спільне підведення підсумків заняття, рефлексія (я навчився…, я дізнався…), зворотній зв҆язок