Содержание
- 2. 11 Поставити точку 11. Побудувати прямий кут. Розрахунок та побудова базисної сітки.
- 3. Рівень лопаток: 11-21=0,3*(Т40+Пдтс) = 0,3*(40,3+1) = 12,4 см. 11 21
- 4. Лінія пройми: 11-31= Т39 + Пmin = 17,9+1 = 18,9 см. 11 31 21
- 5. Лінія талії: 11-41= Т40 + Пдтс = 40,3+1 = 41,3 см. 11 41 21 31
- 6. Лінія стегон: 41-51= 0,65 * (Т7 – Т12) = 0,65 * (103,2- 73,6) = 19,2 см.
- 7. Лінія низу: 11-91= Т40 + (Т7 – Т12) + Пдвир або довжина виробу по моделі =
- 8. Ширина спинки: 31-33= 0,5 * Т47 + П шс = 0,5*36,5+1,3 = 19,5см. 11 33 21
- 9. Ширина пройми: 33-35= Т57 + П шпр = 10,9+3 = 13,9 см. 11 35 21 31
- 10. Ширина пілочки: 35-37= 0,5*(Т45+Т15-1,2-Т14) + Пшпіл = 0,5*(34,6+101-1,2-91,8) + 0,7 = 22 см. 11 37 21
- 11. Перевіряємо ширину базисної сітки: 31-37= 0,5*Т15+Пг = 0,5*101+5= 55,5 см. 11 21 31 41 51 91
- 12. Ширина горловини спинки: 11-12= 0,18*Т13 + Пшгс = =0,18*37+1= 7,7 см. (ширину горловини відкладають від т.11
- 13. Глибина горловини спинки: 12-121= 0,07*Т13 + Пггс = 0,07*37= 2,6 см. 11 21 31 41 51
- 14. Допоміжна точка: 11-112= 0,2*(11-12) = = 7,7*0,2= 1,5 см. 11 21 31 41 51 91 33
- 15. Центр горловини спинки: 112-113= 121-113 = =0,25*Т13= 0,25*37=9,3 см. 11 21 31 41 51 91 33
- 16. Рівень плечової точки: 33 - 13 = 0,49*Т38 + П min + Ппн = 0,49*31,5+1+1= 17,4
- 17. Плечова точка: 13 - 14 = 3,5-008*Т47 = 3,5-0,08*36,5= 0,6 см. 11 21 31 41 51
- 18. З'єднуємо точки 121, 14 прямою лінією . 11 21 31 41 51 91 33 35 37
- 19. Права сторона плечової виточки: 121-122 = =0,5*(121-14) = 13,8*0,5= 6,9 см. 11 21 31 41 51
- 20. Допоміжна точка: 31-32 = 0,17*(Т47+Пшс) = 0,17*(36,5+1,3)= 6,4 см. 11 21 31 41 51 91 33
- 21. З’єднуємо точки 122 і 32 – права сторона виточки. 11 21 31 41 51 91 33
- 22. Початок плечової виточки 32-22 = 0,5 * (122-32) = 0,5*21 = 10,5 см. 11 21 31
- 23. Величина кута на випуклість лопаток. Кут 121-22-122* = 10-14=12. 11 21 31 41 51 91 33
- 24. Подовження плечового зрізу. Радіус 122-14* = 122* - 14. Дуга вправо до перетину з дугою із
- 25. Допоміжний радіус 22 – 14*. 11 21 31 41 51 91 33 35 37 12 121
- 26. Плечова точка141. Дуга 121 – 14 до перетину з дугою 22-14*- точка 141. 11 21 31
- 27. З’єднуємо прямою лінією 121-141. 11 21 31 41 51 91 33 35 37 12 121 112
- 28. Т123*-перетин ліній 22-122* і 121-141. 11 21 31 41 51 91 33 35 37 12 121
- 29. Урівнюємо сторони виточки.22-123*=22-123. 11 21 31 41 51 91 33 35 37 12 121 112 113
- 30. З’єднуємо 123-14*прямою лінією. 11 21 31 41 51 91 33 35 37 12 121 112 113
- 31. Наводимо верхні контурні лінії спинки 11 21 31 41 51 91 33 35 37 12 121
- 32. Поглиблення пройми: 33-331 = Псвпр = 3 см. 11 21 31 41 51 91 33 35
- 33. Проводимо горизонтальну лінію вправо через Т 331. 11 21 31 41 51 91 33 35 37
- 34. Нижня точка пройми: 331-34 = 0,62*33-35 = 0,62*13,9 =8,6 см. 11 21 31 41 51 91
- 35. Допоміжна точка пройми: 331-332 = 331-34= 8,6 см. 11 21 31 41 51 91 33 35
- 36. Т 342 – центр кола для оформлення нижньої частини пройми спинки. 11 21 31 41 51
- 37. Оформляємо нижню частину пройми спинки. 11 21 31 41 51 91 33 35 37 12 121
- 38. Оформляємо верхню частину пройми спинки. З’єднуємо точки 14* і 332. 11 21 31 41 51 91
- 39. Наводимо лінії пройми спинки. 11 21 31 41 51 91 33 35 37 12 121 112
- 40. Відведення середньої лінії спинки по талії 41 – 411=0,75. 11 21 31 41 51 91 33
- 41. Побудова пілочки. Лінія центру грудей 47-46 = 0,5* Т46 + Пцг = 0,5*20,1+0,3=10,4 см. 11 21
- 42. Висота грудей: 46-36 = Т36-Т35+Пвг = 52,9 - 35,5+1 = 18,4 см. 11 21 31 41
- 43. В точці 36 встановлюємо перпендикуляр до середньої лінії переду. На перетині ставимо точку 371. 11 21
- 44. Радіус допоміжної дуги 36 – 361 =Т35-Т34=35,5-25,2=10,3. 11 21 31 41 51 91 33 35 37
- 45. Розхил нагрудної виточки. 361-361* = (0,3…0,5)* (Т15-Т14) = 0,4 * (101,0-91,8) = 3,7 см. 11 21
- 46. Зєднуємо точки 36 та 361* прямою лінією. 11 21 31 41 51 91 33 35 37
- 47. Перетин верхньої сторони виточки з дугою 36 – 371 точка 371* 11 21 31 41 51
- 48. Ширина горловини пілочки: 371*-362 = 0,18*Т13 + Пшгп = 0,18*37+1= 7,7 см. 11 21 31 41
- 49. В точці 361 встановлюємо перпендикуляр до 36 – 371* 11 21 31 41 51 91 33
- 50. Висота точки основи шиї: Радіус 36-16 = Т44 - (Т40+0,07 *Т13)-(Т36-Т35) + Пвг = 87,2 -
- 51. Глибина горловини пілочки: 16-161 = 0,205*Т13+Пггп = 0,205*37 + 1 = 8,6 см. 11 21 31
- 52. Ширина горловини пілочки: 161-171 = 362-371* = 7,7 см. 11 21 31 41 51 91 33
- 53. Знаходимо центр для оформлення горловини пілочки: Дуга 16-172=16-161 і дуга 171-172 = 16-161. 11 21 31
- 54. Оформляємо горловину пілочки дугою з центром в точці 172. 11 21 31 41 51 91 33
- 55. Зєнуємо точки 171 та 371* прямою лінією. 11 21 31 41 51 91 33 35 37
- 56. Допоміжна точка 351-352 = 0,38*33-35= 0,38*13,9 =5,3см.. 11 21 31 41 51 91 33 35 37
- 57. Допоміжна точка для оформлення нижньої частини пройми пілочки. Перетин двох дуг 34-343 = 34-351, 352-343=351-352 11
- 58. Оформляємо нижню частину пройми пілочки. 11 21 31 41 51 91 33 35 37 12 121
- 59. Допоміжна точка 35-15 = (0,43÷0,49)*Т38+П пн+П min= 0,47*31,5+2=16,8 см. 11 21 31 41 51 91 33
- 60. З Т 35 проводимо дугу радіусом 35-15 вліво. 11 21 31 41 51 91 33 35
- 61. Плечова точка: дуга 16-142 = 121-14. 11 21 31 41 51 91 33 35 37 12
- 62. Плечовий зріз. З’єднуємо точки 16-142. 11 21 31 41 51 91 33 35 37 12 121
- 63. Оформляємо верхню частину пройми пілочки. З’єднуємо точки 142-352. 11 21 31 41 51 91 33 35
- 64. Наводимо верхні контурні лінії пілочки. 11 21 31 41 51 91 33 35 37 12 121
- 66. Скачать презентацию