Наука відпочинку

Слайд 2

ПОДОРОЖІ Подорож як найбільша наука і серйозна наука допомагає нам знову знайти себе. Альбер Камю

ПОДОРОЖІ

Подорож як найбільша наука і серйозна наука допомагає нам знову знайти

себе. Альбер Камю
Слайд 3

АКВАПАРК Кожен, хто хоч раз побував у аквапарку, знає, як весело

АКВАПАРК

Кожен, хто хоч раз побував у аквапарку, знає, як весело проводити

час у воді! Особливо водну стихію полюбляють діти. Якщо в басейні можна тільки плавати та пірнати, то "можливості" аквапарку цим не обмежуються.
Слайд 4

АТРАКЦІОНИ Однією з візитівок нашого міста було так зване "чортове колесо".

АТРАКЦІОНИ

Однією з візитівок нашого міста було так зване "чортове колесо". Колесо

огляду в Ювілейному парку радувало містян майже 40 років. Кожен турист вважав своїм обов’язком відвідати його. З висоти, яка досягала п'ятнадцятого поверху, відкривався захопливий вид.
Слайд 5

ЛІТНІ ТАБОРИ У період літніх канікул на базі загальноосвітніх навчальних закладів

ЛІТНІ ТАБОРИ

У період літніх канікул на базі загальноосвітніх навчальних закладів створюють­ся

дитячі табори відпочинку  з денним перебуванням дітей, які є самостійними адміністративними структурами при загальноосвітніх навчальних закладах. Тому організація їх роботи з усіх напрямів має бути самостійною. Перш за все це стосується питань охорони праці та безпеки життєдіяльності
Завданням адміні­страції ДТВ є не тільки створення умови для змістовного та ціка­вого дитячого відпочинку, а й зробити перебування дітей та пра­цівників у таборі безпечним. Тому хотілося б поговорити не про організацію роботи шкільного оздоровчого табору, а саме про створення безпечних умов перебування у ньому дітей та дорослих. Адже чітко спланована та проведена робота з охоро­ни праці та безпеки життєдіяльності є запорукою організованого початку роботи ДТВ, а також збереження життя та здоров'я вихо­ванців та працівників протягом табірної зміни.
Слайд 6

Правила безпеки та надання допомоги при відпочинку на воді З початку

Правила безпеки та надання допомоги при відпочинку на воді

З початку літа

затонули більше 20 людей і це тільки у Київській області - кажуть рятувальники. По всій Україні ця цифра набагато вища. У ДСНС щодня надходять звіти про утоплеників. А все через недбале поводження людей на пляжах.
Служба надзвичайних ситуацій намагається попереджати такі випадки рейдами на пляжі, де відпочивають люди.
Та рятувати людину з води – справа не з легких. Людина панікує і може почати топити рятувальника. Після того, як витягли людину, потрібно швидко надати першу домедичну допомогу. Насамперед – перевірити дихання і пульс.
Прослухати ваше дихання. Приклавши два пальці до сонної артерії, прощупати пульс, та спостерігати, чи рухається грудна клітина. Якщо на протязі 10 секунд відсутні ці ознаки, то треба починати робити серцево-легеневу реанімацію, — пояснює рятувальник.
Іншими словами, треба звільнити легені від води, робити штучне дихання і непрямий масаж серця. Реанімацію роблять поки людина не прийде до тями, або ж не прибуде швидка. Сценаріїв, як себе поведе потопельник у воді – безліч.
Аби попередити нещасні випадки на воді, рятувальники роздають відпочивальникам листівки з правилами поведінки. У зоні найбільшого ризику діти та п'янички.
Купатися потрібно у відведених місцях. Забороняється купатися у не тверезому стані тому що людина себе не контролює, — наголошують рятувальники.
Ось такі прості правила потрібно виконувати, аби літній відпочинок не перетворився на трагедію. Адже згідно статистики, в Україні щороку гине на воді майже чотири тисячі осіб.
Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

ВІДПОЧИНОК У ПАРКАХ І ЗАПОВІДНИКАХ Популярним видом відпочинку є зараз відвідування

ВІДПОЧИНОК У ПАРКАХ І ЗАПОВІДНИКАХ

Популярним видом відпочинку є зараз відвідування різних

парків або заповідників.Можна подихати свіжим повітрям і подивитися на унікальних і рідкісних тварин.
Слайд 19