Міжнародне оподаткування

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Але в XX столітті під впливом технічного прогресу, у зв'язку з

Але в XX столітті під впливом технічного прогресу, у зв'язку з

масовим витісненням ручної праці і заміною її машинним виробництвом, виникла і ста­ла надзвичайно гострою проблема зайнятості населення. З особ­ливим драматизмом вона виявила себе під час найглибшої загаль­носвітової кризи надвиробництва 1929—1933 рр. Саме в ці роки Дж. М. Кейнс працював над своєю відомою книгою, яка вийшла у світ у 1936 р. під назвою "Загальна теорія зайнятості, відсотка і грошей". Слово "зайнятість" не випадково поставлене в заголовку на перше місце. Саме це поняття у нього стало ключовим у визна­ченні величини, темпів і мети зростання національного багатства.
Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Висновок Досягнення фінансової науки були випробувані і в ході податкових реформ,

Висновок
Досягнення фінансової науки були випробувані і в ході податкових

реформ, проведених після Першої світової війни і повністю грунтуються на наукових принципах оподаткування. Саме тоді в більшості індустріально розвинених країн була закладена конструкція сучасних податкових систем, в якій прямі податки, і перш за все індивідуальний прибутково-прогресивний податок, зайняли провідне місце.
Однак створити прийнятну протягом тривалого часу податкову систему на підставі згаданих наукових досліджень не вдалося. Історію податкових систем індустріально розвинених капіталістичних держав після Другої світової війни можна охарактеризувати як епоху безперервних податкових реформ, спрямованих на пошук оптимального поєднання прямого і непрямого оподаткування, ступеня податкового впливу на економіку, величини податкового тягаря, податкових пільг, період бурхливого вдосконалення національного і міжнародного податкового законодавства .