Написання диплому по спеціальності Управління проектами

Слайд 2

Структура диплому

Структура диплому

Слайд 3

ЗМІСТ (приклад)

ЗМІСТ (приклад)

Слайд 4

Слайд 5

У першому розділі У першому розділі роботи надається аналіз досліджуваної проблеми

У першому розділі

У першому розділі роботи надається аналіз досліджуваної проблеми (або

нереалізованої можливості), причин її виникнення, наслідків та досвіду розв'язання в регіоні, в Україні, в інших країнах світової спільноти. На підставі огляду та аналізу проблемно-орієнтованих вітчизняних і закордонних літературних та інших джерел інформації розглядаються загальні теоретичні та методологічні підходи щодо вирішення даної проблеми.
Також необхідно на основі характеристики внутрішнього та зовнішнього середовища об'єкту – організації (підприємства, установи тощо), на основі якого виконується дослідження – розглянути вплив виявленої проблеми на результати його діяльності та можливості її розв'язання. Джерелом інформації є планові та фактичні показники операційно-господарської діяльності; статистична, бухгалтерська й фінансова звітність; накази, розпорядження, результати спостережень, опитувань, обстежень тощо.
Обсяг першого розділу не повинен перевищувати 20 % загального обсягу основної частини дипломної роботи.
Слайд 6

Слайд 7

У другому розділі У другому розділі роботи з урахуванням результатів дослідження,

У другому розділі

У другому розділі роботи з урахуванням результатів дослідження, викладених

у попередньому розділі, формулюється задум майбутнього проекту чи програми та досліджуються альтернативні шляхи досягнення запланованого результату із вибором базового варіанту.
Далі розробляється концепція проекту чи програми із визначенням їх цілей, завдань, критеріїв успішності, основних етапів, обмежень, вимог щодо ресурсів, бюджету та команди; описуються основні характеристики та критерії якості продукту проекту (програми). Проводиться аналіз системи процесів управління обмеженнями проекту (програми) із визначенням критичних процесів, які зумовлюють успіх реалізації, а також пропонуються підходи щодо зниження критичності цих процесів. Викладаються результати проектного аналізу та оцінювання ефективності проекту (програми). Закінчуватися цей розділ повинен висновком щодо можливості прийняття остаточного рішення про реалізацію пропонованого проекту (програми).
При виконанні аналізу проекту (програми) як інструмент дослідження обов'язково повинно використовуватися відповідне програмне забезпечення, наприклад Project Expert.
Обсяг другого розділу може складати до 30 % від загального обсягу основної частини дипломної роботи.
Слайд 8

Слайд 9

У третьому розділі У третьому розділі представлені результати розробки структури та

У третьому розділі

У третьому розділі представлені результати розробки структури та формування

основних планових рішень обраного проекту (програми).
Результати структуризації проекту представляються за допомогою таких інструментів, як WBS, OBS, RBS, CBS, матриця відповідальності, CTR-словник.
Розробка основних планових рішень проекту (програми) передбачає проведення сітьового, календарного, ресурсного планування та формування відповідних документів проекту таких, як сітьовий графік, календарний план, відомості ресурсів, бюджет тощо. Виконання цих завдань передбачає обов'язкове створення динамічної моделі проекту за допомогою відповідного програмного забезпечення, наприклад MS Project.
Обсяг третього розділу повинен становити 25 % загального обсягу основної частини дипломної роботи.
Слайд 10

Слайд 11

У четвертому розділі У четвертому розділі дипломної роботи на підставі розроблених

У четвертому розділі

У четвертому розділі дипломної роботи на підставі розроблених у

попередньому розділі планових рішень будується система здійснення процесів моніторингу та контролю процесів реалізації проекту. Визначаються особливості оперативного управління критичними процесами проекту (програми) на стадії реалізації, надаються практичні пропозиції та рекомендації щодо впливу на проект (програму).
Розглядається сase-приклад оперативного управління критичними процесами проекту (програми) у разі виникнення кризової ситуації. У цьому підрозділі слухач демонструє свої навички прийняття ефективних та обґрунтованих управлінських рішень щодо виходу з цієї ситуації на стадії реалізації проекту (програми). При наданні пропозицій щодо виходу з проблемної ситуації особливу увагу необхідно приділити їх логічному зв'язку із розробленими планами, цільовій ефективності, цілісності та можливості практичного втілення запропонованих змін.
Обсяг четвертого розділу повинен становити 25 % загального обсягу основної частини дипломної роботи.
Слайд 12