Содержание
- 2. Мақсаты: Көбейту және бөлудің кестелік жағдайы туралы білімдерін бекіту. Білімділік: көбейту және бөлуге берілген есептерді шығару
- 3. Типі: Білімді бекіту, бір жүйеге келтіру. Түрі: саяхат сабақ Әдісі: түсіндіру, сұрақ-жауап, көрнекілікпен жұмыс, іздену, қайталау,кіріктіру,
- 4. Сабақтың барысы: I.Ұйымдастыру кезеңі а) Сынып тазалығына қарау ә) Оқушылардың назарын сабаққа аудару. б) Психологиялық дайындық.
- 5. II. Өткен сабаққа шолу: Амалдар тәртібін анықта және есепте. (120+300):7= 60 720:8+200= 290 290 (370+30):5= 80
- 6. ІІІ. Жаңа сабақ. -Дәптерімізді ашып, бүгінгі күнді жазып қоямыз - Егеменді еліміздің жарқын болашағы сендерсіңдер. Балалар,
- 7. 1.Жылқы малы туралы мақал-мәтелдер айтқызу. 2.Оқушыларды «Бозжорға», «Құлагер» деген екі топқа бөлу. Бүгінгі сабағымызда осы ұлттық
- 8. 1.«Көкпар» ойыны. Ауызша есепте. «Бозжорға» 6×20 5×20 8×20 2×20 0×20 9×20 «Құлагер» 7×100 3×100 9×100 0×100
- 9. 2. «Асық ату» ойыны. Қай сан орнында жоқ?
- 10. 3. «Қыз қуу» ойыны.Теңдеулерді шеш. Екі топ теңделеулерді орындайды. (1ұл, 1 қыз тақтада орындайды)
- 11. «Бозжорға» «Құлагер» 12 тауық,12күнде қанша жұмыртқа салады?
- 12. «Абай ауылына» да келіп жеттік. Балалар,біз «Абай» шаңырағына енуіміз үшін төмендегі сұрақтарға жылдам жауап беруіміз керек.
- 13. ІV. Сергіту сәті. Күннің шыққаны жақсы ма? (күнді бейнелейді) Жақсы! (алақандарын соғады) Желдің соққаны жақсы ма?
- 14. V. Үйге тапсырма : 175 бет, 7-есеп Балалар сендер алғырсыңдар!
- 15. VІ. Сабақ қорытындысы: - Сабақ ұнады ма? (Смайлик белгішесімен көрсету). - Бүгінгі математика сабағында нені үйрендік?
- 17. Скачать презентацию